Objednávka frakce

Výroba a prodej štěrku a kameniva z krystalického vápence

Jsme odborníky na dodávky štěrku v různých frakcích, přinášející nejenom vysokou kvalitu, ale také profesionální přístup ke každému zákazníkovi.

S naším širokým sortimentem štěrkových frakcí a efektivním logistickým řešením vám Ados Trans zajišťuje snadný a rychlý dovoz materiálu přímo na místo určení. Bez ohledu na rozsah vašeho projektu v oblasti stavebnictví, zahradní architektury či jiných odvětví, naše štěrkové frakce splní vaše požadavky na kvalitu a přesnost.

Objednat
Náš sortiment

Druhy frakcí

Frakce 0 - 4 mm
Frakce 1 - 3 mm / 0 - 4 mm

Agrocarp - vápenaté hnojivo (bílý písek)

1 - 3 mm: 215 Kč / t
0 - 4 mm: 130 Kč / t
+ doprava
Nezávazně poptat

S obsahem CaCO3 minimálně 90 % je tento agrocarp základním stavebním kamenem pro stabilizaci pH půdy, což přispívá ke zlepšení její struktury a posílení biologické aktivity. Tato vlastnost je klíčová pro lepší hospodaření s půdní vláhou a kvalitu sklizně.

Je vyroben technologií drtění, mletí a proseívání kvalitních vápenatých hornin, což zajišťuje optimální granulometrii a chemické složení. Doporučujeme použití kotoučovými rozmetadly pro nejefektivnější aplikaci, která zamezí zbytečnému plýtvání a zajistí rovnoměrné rozprostření materiálu.

Pro zemědělské aplikace poskytujeme doporučené dávkování na základě kvality a pH půdy, což umožňuje přizpůsobení použití pro konkrétní potřeby od orné půdy a ovocných sadů až po trvalé travní porosty, vinice a chmelnice.

Agrocarb 40 VA je navíc schválený pro použití v ekologickém zemědělství dle EU standardů, což z něj činí ideální volbu pro hospodáře dbající na udržitelnost a ekologii.

Frakce 0 - 4 mm
Frakce 4 - 8 mm

Drcené kamenivo

500 Kč / t
+ doprava
Nezávazně poptat

Frakce 4/8 ideální pro podklad pod zámkovou dlažbu, tato frakce je pevným základem pro dlouhodobou stabilitu. Dá se využít pro vytvoření rovného povrchu cest a chodníků nebo jako podsyp pod různé druhy povrchových úprav.

Frakce 8 - 16 mm
Frakce 8 - 16 mm

Drcené kamenivo

450 Kč / t
+ doprava
Nezávazně poptat

Frakce 8/16 je vhodná pro zásypy a obsypy inženýrských sítí, včetně potrubních a drenážních systémů. Tato zrnitost také slouží k estetickým účelům v exteriérových aplikacích.

Frakce 16 - 32 mm
Frakce 16 - 32 mm

Drcené kamenivo

300 Kč / t
+ doprava
Nezávazně poptat

Tato frakce 16/32 slouží jako robustní podkladní vrstva pro vyšší zátěže, jako jsou komunikace a chodníky, a je vhodná i pro zpevnění terénu a vytvoření drenážních vrstev.

Frakce 16 - 32 mm
Frakce 32 - 63 mm

Drcené kamenivo

220 Kč / t
+ doprava
Nezávazně poptat

Větší frakce 32/63 se doporučuje pro náročnější stavební práce jako opravy silnic, drenážní práce a pro zásyp větších zahradních ploch, kde je potřeba stabilizace půdy.

Frakce 63 - 125 mm
Frakce 63 - 125 mm

Drcené kamenivo

200 Kč / t
+ doprava
Nezávazně poptat

Největší dostupná frakce 63/125 se využívá pro výplň do gabionů a zpevnění terénu, kde je zapotřebí vytvořit pevnou a stabilní strukturu schopnou odolávat erozi a jiným vnějším vlivům.

Ceny jsou uváděny bez DPH a dopravy.

Nezávazná objednávka

tun